Nimetan seda unikaalset meetodit nii, kuna see sarnaneb natuke tavalise kraana tööle. Alustame energeetilist mõjutamist sabajuure piirkonnast tugeva löögiga ning seejärel jooksen ma päripäeva ümber patsiendi tehes kätega ülestõstvaid liigutusi, kuni Kundalini energia on tõusnud mööda selgroogu pealaeni. 


Kundalini on Idamaades aastatuhandeid teada olnud vaimne energia, mis asub uinunud olekus meie sabajuure piirkonnas. See on kaua aega olnud salastatud teadmine, mida anti edasi ainult pühendunud õpilastele. Kundalini peeti ohtlikuks, sest kui ininimene pole selleks valmis, hävitab see jõud selgroo eeterosa ja võib põhjustada vaimuhaiguseid ja isegi surma. Aga nüüd on meie planeedil uued energiad ja kõik inimesed saavad ise oma südames tunnetada, kas nad on valmis. Kui sa tunned oma südames, et oled Kundalini tõusuks valmis, olen mina valmis kraanateenust osutama.


Ühe seansi hind 1999 eurot. Eelneb kindlasti nõustamine (500-) ning hea oleks tulla pärast ka teemantvõresse üleviimise seansidele, kes on kraana läbinud.


Edaspidi on kindlasti vaja käia veel mitu korda kraanal, et taset reguleerida!